BRAMY GARAŻOWE

BRAMY GARAŻOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • SIMPLE CLASSIC...
  Nice Simple Classic stanowi połączenie uniwersalności wąskiego przetłoczenia ze strukturą Woodgrain imitującą naturalne drewno. Dostępność bramy w 6 kolorach RAL, w tym także zbliżonych do najpopularniejszych oklein drewnopodobnych, gwarantuje swobode w doborze bramy do pozostałej stolarki otworowej czy też elewacji budynku.
 • Nice Classic...
  Wąskie przetłoczenia poziome tej bramy garażowej to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie ze strukturą Silk. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.
 • Nice Premium
  Szerokie przetłoczenia poziome ze strukturą Silk to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę garażową wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie koponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.
 • Nice Design...
  Gładka powierzchnia bramy garażowej bez przetłoczeń poziomych ze strukturą Silk zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach.
 • Napędy do bram...
  Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych Nice dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych Nice są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.
 • Akcesoria
  Mnogość dostępnych akcesoriów i wyposażenia dodatkowego bram garażowych Nice, zarówno w opcji sterowania ręcznego jak i automatycznego, daje Państwu niezwykłą swobodę dostosowania bramy do różnych warunków montażowych a także elastyczność rozszerzania właściwości użytkowych.