Czujniki

Czujniki

Kompleksowa oferta czujników klimatycznych Nice obejmuje praktyczne urządzenia gwarantujące komfort i wygodę. Czujniki słońca, wiatru oraz deszczu samodzielnie zarządzają ruchem markiz, w zależności od panujących warunków atmosferycznych - zamykają markizy, gdy szybkość wiatru przekracza zaprogramowaną wartość oraz gdy światło słoneczne przekrac...

Kompleksowa oferta czujników klimatycznych Nice obejmuje praktyczne urządzenia gwarantujące komfort i wygodę. Czujniki słońca, wiatru oraz deszczu samodzielnie zarządzają ruchem markiz, w zależności od panujących warunków atmosferycznych - zamykają markizy, gdy szybkość wiatru przekracza zaprogramowaną wartość oraz gdy światło słoneczne przekracza ustalony limit jasności. Cały dom pod Twoją kontrolą bez względu na pogodę.

Więcej

Czujniki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Nemo- czujniki...

    Czujniki klimatyczne NEMO, niezawodne i dokładne, odczytują warunki meteorologiczne i samodzielnie zarządzają ruchem markiz, w zależności od aktualnych warunków pogodowych. Możliwość wyboru czujnika w zależności od indywidualnych wymogów instalacyjnych – w ofercie bezprzewodowe czujniki Słońca i Wiatru-Słońca, z wbudowanymi ogniwami fotoelektrycznymi zasilanymi energią słoneczną, po czujniki Wiatru-Słońca-Deszczu i Słońca-Deszczu, gwarantującymi optymalne zarządzanie ruchem.

  • Czujniki klimatyczne VOLO

    Czujniki słońca oraz wiatru z serii Volo to idealne uzupełnieniem dla automatycznych rolet i markiz. Zastosowana w nich technologia samodzielnie dopasowuje pozycję markizy lub rolety do panujących warunków atmosferycznych. Jednocześnie w zależności od naszych preferencji i wybranego modelu możemy ustawić jeden z kilku poziomów programowania dla wiatru (na podstawie od jego siły) oraz słońca (w zależności od nasłonecznienia). Rozwiązanie to sprawia, że nie musisz już własnoręcznie regulować rolet i markiz pomimo zmieniających się warunków atmosferycznych. Automatyka Nice zrobi to za Ciebie.