Silniki seria Max - średnica 45 mm

Silniki seria Max - średnica 45 mm

Rodzina Max to rozwiązania najnowszej generacji przeznaczone dla markiz, rolet zewnętrznych i żaluzji. Wyposażone w unikalną, niezwykle czułą technologię rozpoznawania i reakcji na przeszkodę, dzięki czemu inteligentne silniki chronią same siebie, a także ewentualne przedmioty pozostawione na ich drodze.

Silniki seria Max - średnica 45 mm W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • One-Max

  Silnik rurowy idealny dla markiz, z mechanicznym ogranicznikiem położenia. Rozmiar M Ø 45 mm. Prosta regulacja pozycji końcowej podnoszenia i opuszczania, dzięki obecności mechanicznego ogranicznika położen

 • FREE-MAX Ø 45 mm

  Silnik rurowy idealny dla rolet i markiz, z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem, elektronicznym ogranicznikiem położenia i kontrolą ruchu z pomocą enkodera. Rozmiar M Ø 45 mm.

 • TO-MAX Ø 45 MM

  Silnik rurowy idealny dla rolet, również o małych rozmiarach, z elektronicznym ogranicznikiem położenia i sterowaniem ruchu z pomocą enkodera. Rozmiar M Ø 45 mm.

 • ONE-MAX H (NHK)
  Silnik rurowy idealny dla rolet i markiz, z mechanicznym ogranicznikiem położenia i ręcznym ruchem awaryjnym (NHK). Rozmiar M Ø 45 mm.
 • FOR-MAX Ø 45 MM

  Silnik rurowy idealny dla rolet, również o małych wymiarach, z centralą sterującą i wbudowanym odbiornikiem, elektronicznym ogranicznikiem położenia i kontrolą ruchu z pomocą enkodera, z technologią TTBus. Rozmiar M Ø 45 mm.