Bramy przemysłowe

bramy przemysłowe
Bramy przemysłowe firmy Normstahl to niezawodne rozwiązania do wszelkich profesjonalnych zastosowań. Solidne, funkcjonalne i ładne. Ponieważ bramy otwierają się do góry, otwór wjazdowy oraz przestrzeń przed i za otworem pozostaje wolna. Taka zasada działania gwarantuje płynny przebieg pracy i redukuje niebezpieczeństwo uszkodzeń. Bramy przemysłowe Normstahl można dopasować do każdej hali - zarówno w nowych jak i starych budynkach.  

Przemysłowe bramy Normstahl oferowane są w wielu wersjach: izolowane cieplnie, częściowo lub całkowicie przeszklone, , w prawie każdym żądanym wymiarze. Dzięki temu można znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdego rodzaju zastosowania. Perfekcyjnie dobrany system napędów i sterowania daje każdej bramie niezwykłą funkcjonalność. 
 Aktualne bramy przemysłowe firmy Normstahl zostały zaprojektowane całkowicie od nowa, w oparciu o ponad 60-letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji bram garażowych. Jest to gwarancją jakości, dopracowanej techniki i wysokiej niezawodności. Ich wygląd odnosi się do nowoczesnej stylistyki przemysłowej. W celu dodatkowego przyspieszenia montażu zwiększono procent zmontowanych wstępnie części